Contact – Vanzari auto


Dan Budurlean
Consultant Vanzari Auto
0749 274 334
dan.budurlean@tiriacauto.ro


Florin Sturzu
Consultant Vanzari Auto
0749 274 340
florin.sturzu@tiriacauto.ro


Roxana Saramet
Consultant Vanzari Auto
0749 274 339
roxana.enache@tiriacauto.ro


Alexandru Saramet
Consultant Vanzari Auto
0741 011 657
alexandru.saramet@tiriacauto.ro

Contact - Service


Flavius Bejat
Consilier Receptie Service
0741 011 513
flavius.bejat@tiriacauto.ro


Cristian Cordea
Consilier Receptie Service
0741 333 855
cristian.cordea@tiriacauto.ro


Andrei Antonica
Consultant Vanzari Piese Auto
0745 003 749
andrei.antonica@tiriacauto.ro

Comments are closed.