Contact

Vanzari auto

Dan Budurlean
Consultant Vanzari Auto

0749 274 334
dan.budurlean@tiriacauto.ro

Florin Sturzu
Consultant Vanzari Auto

0749 274 340
florin.sturzu@tiriacauto.ro

Alexandru Saramet
Consultant Vanzari Auto

0741 011 657
alexandru.saramet@tiriacauto.ro

Roxana Saramet
Consultant Vanzari Auto

0749 274 339
roxana.enache@tiriacauto.ro

Anca Isfanuti
Consultant Vanzari Auto
0741 333 842
anca.isfanuti@tiriacauto.ro

Service Auto

Corina Marcovici
Responsabil relatii clienti
0758 091 368

corina.baban@tiriacauto.ro

Catalin Gabor
Consilier Receptie Service
0741 011 513

catalin.gabor@tiriacauto.ro

Darius Eva
Consilier Receptie Service
0749 276 622

darius.eva@tiriacauto.ro

Iulian Novacescu
Vanzari Piese si Accesorii
0745 003 749

iulian.novacescu@tiriacauto.ro

Silviu Magu
Consilier Garantii Auto
0740 134 118

silviu.magu@tiriacauto.ro

Comments are closed.