CONTACT

Vanzari auto


Dan Budurlean
Consultant Vanzari Auto
0749 274 334
dan.budurlean@tiriacauto.ro


Florin Sturzu
Consultant Vanzari Auto
0749 274 340
florin.sturzu@tiriacauto.ro


Anca Isfanuti
Consultant Vanzari Auto
0741 333 842
anca.isfanuti@tiriacauto.ro

Service Auto


Catalin Gabor
Consilier Receptie Service
0741 011 513
marius.milea@tiriacauto.ro


Darius Eva
Consilier Receptie Service
0749 276 622
darius.eva@tiriacauto.ro


Iulian Novacescu
Vanzari Piese si Accesorii
0745 003 749
iulian.novacescu@tiriacauto.ro


Silviu Magu
Consilier Garantii Auto
0740 134 118
silviu.magu@tiriacauto.ro

Comments are closed.